Destek Hattı:

+90 542 710 81 01

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Makrosan Plastik Kalıp Ve Makine Sanayi 'Plastik Boru Makinaları” konusunda en güvenilir ve tercih edilir şirketler arasında yer almayı ilke edinmiştir. 1986'dan beri 'NEJDET LEVENT' ile başlayan kuruluşumuz 'ERHAN LEVENT''ile birlikte büyümeye devam etmiştir. Bu nedenle yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.

Bu politikanın sürekliliğini sağlamak amacı ile aşağıdaki ana başlıkları belirlemiştir.

Dünyadaki teknolojileri ve standartları sürekli izleyerek müşterilerin beklentilerini aşan ürünler tasarlamak.
Müşterilerimize en uygun fiyat, en üstün kalite ve mevzuata uygun olarak zamanında güvenilir ürünleri sunmak.
Ürünlerimizin sürekli ve sorunsuz hizmet verebilmeleri için satış öncesi ve sonrası dokümantasyon ve teknik destekleri zamanında ve eksiksiz olarak vermek.
Çalışanların sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini arttırmak amacı ile sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini desteklemek.
Şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi ve sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş çalışanların takım ruhunu sürekli zinde tutmak.
Tedarikçiler ile sıkı ve sürekli iş birliği içinde olarak gelişmelerini sağlamak, sonuçları izlemek, hizmet zinciri halkalarının tümünün sağlamlığından emin olmak.
Makrosan Plastik Kalıp Ve Makine Sanayi Kalite Politikasını uygulamaktan ve kalite sisteminin etkinliğini geliştirmekten sorumludur.

“ Kaliteli olmayan şeyler daha fazla paraya mal olur.”

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.